شرایط باز گردانی کالا

قوانین و نحوه عودت کالا

۱- قبل از ارسال کالا درخواست خود را در قالب فرم مرجوعی کالا در سایت ارسال نمایید.
۲- از ارسال کالا بدون هماهنگی با خدمات پس از فروش سی تو مال جداً، خودداری کنید.
۳- محصولاتی که پلمپ آنها باز شده باشد شامل گارانتی بازگشت و قوانین مرجوع نمیباشد.
۴- محصولاتی که توسط مشتری مخدوش و آسیب دیده باشد شامل گارانتی بازگشت و قوانین مرجوع نمیباشد.
۵- عدم علاقه یا تمایل مشتری پس از دریافت کالا، شامل گارانتی بازگشت و قوانین مرجوع نمیباشد. چرا که ثبت سفارش مشتری به منزله آگاهی از محصول و مشخصات آن میباشد
۴- در صورتی که محصول خریداری شده با محصول تحویل گرفته متفاوت باشد (برای مثال اشتباه در ارسال شماره کد رنگ) این مشکل از بخش بسته بندی و ارسال بوده و شامل گارانتی مرجوع میشود و تمامی هزینه های بازگشت محصول و ارسال دوباره به عهده سی تو مال می باشد.
۵-جهت ارسال کالا ، باید کالا در جعبه یا کارتن اصلی خود بسته‌بندی شده و تمامی لوازم جانبی واقلام همراه مانند کابل، ریموت، باطری، دفترچه راهنما، کارت گارانتی، کارت بیمه، بند و قطعات بسته‌بندی به همراه کالای اصلی ارسال شود.
۶-لطفا از هرگونه برچسب‌زدن یا نوشتن توضیحات، آدرس یا هر مورد دیگری روی کارتن یا جعبه اصلی کالا خودداری کنید و بخاطر داشته باشید که پاره و مخدوش کردن کارتن حاوی کالا، امکان استفاده از ضمانت بازگشت را از بین خواهد برد. (در صورت لزوم، توضیحات خود را پشت فاکتور خرید یا قطعه کاغذ جداگانه‌ای بنویسید.)
۷-پس از ارسال ،تصویری از رسید پستی تهیه و به واتساپ شماره ۰۹۱۰۷۸۲۹۰۰۲ ارسال نمایید
*در صورت رعایت موارد فوق محصول مورد نظر شامل گارنتی بازگشت و قوانین مرجوع بوده و تمام هزینه های ارسال و بازگشت به عهده سی تو مال می باشد.